Volta naiskond alustas saaliliigat kaotusega

7.NOVEMBER 2017

Põhja-Tallinna JK Volta naiskond kaotas saalijalgpalli rahvaliiga esimeses mängus 0:6
FC Radinale.

Avapoolaeg oli meile raske ja kohanemisraskuste toel jäime kiiresti kaotusseisu 0:5. Poolajakõne treenerilt parandas märgatavalt mängupilti ning teine poolaeg mängiti kui võrdne võrdsega. Teisel poolajal olid head võimalused väravalöömiseks Svetlanal Kasparoval, Karina Aslanyanil, Elina Naiboitšenkol ja Merili Varel.  Seekord siiski me veel väravat ei löönd, kuid pühapäeval kell 13:30 on meil juba uus mäng Loo Spordihoones ees, kui astume vastu Keila JK-le.

Peatreener Priit Simson: “Esimene poolaeg olime suurtes raskustes ja kaotasime poolaja 5:0.vEriti jättis soovida kaitsetöö ja mängulugemine. Vaheajal rääkisime asjad selgemaks ja mängupilt muutus kardinaalselt.  Võttes arvesse, et see oli enamus tüdrukutele esimene mäng sellises saalis ja kogend vastaste vastu,siis võib üldjoontes rahule jääda.”

Põhja-Tallinna JK Volta – FC Radina 0:6(0:5)

Koosseis: Johanna Lepp, Annely Aston, Eliisbet Klement, Elina Naboitšenko, Elina Stepanova, Jaana Rässa, Karina Aslanyan, Kristel Krenštrauch, Liis Laurits, Merlin Vare, Monika Kukkonen, Reelika Martson, Sabiine Saaliste, Svetlana Kasparova.