Volta kolmas meeskond alistas Saku Sportingu

18.MÄRTS 2018

Põhja-Tallinna JK Volta kolmas meeskond võitis esimeses hooajaeelses
kohtumises Saku Sportingut 4:3, mäletavasti oli Saku meeskond ainus võistkond kes suutis meie esindusmeeskonda III liiga põhjatsoonis alistada. Volta eest skoorisid täna otse nurgalöögist Tanel Joala ning ilusad rünnakud vormistasid veel väravaks Karl-Erik Puolokainen, Heinry Saar ja Mario Nasr.

Volta kolmas meeskond peab enne IV liiga algust veel ühe sõpruskohtumise, 28. märtsil kell 20:30 kohtutakse Sõle hallis FC Eston Villaga.

Peatreener Märt Vassiljev: “Resultaat teeb rõõmu, kuid osad asjad veel meie mängus häirivad.”

Põhja-Tallinna JK Volta III – Saku Sporting 4:3(2:1)
Joala, Puolokainen, Saar, Nasr – …

Koosseis esimesel poolajal: Kermo Nava, Gerd Veeber, Rain Ikla, Rauno Harkmann, Kaupo Tenno, Tanel Joala, Ivan Zintšin, Aare Aarma, Daniil Kulagin, Timo Huttunen, Karl-Erik Puolokainen

Koosseis teisel poolajal: Kermo Nava, Ivan Zintšin, Rain Ikla, Jürgen Leppsalu, Tarmo Huttunen, Eduard Ovsijenko, Mihkel Eimla, Mario Nasr, Hendrik Kaljujärv, Gerd Ärsis, Heinry Saar