volta_team_img
  • Esimene uute gruppide treening toimub 4ndal septembril, kuid võtame lapsi vastu jooksvalt! Kuna staadionil treenivad ka teised spordiklubid, siis esimese kahe nädala jooksul leiavad uued liitujad JK Volta treeningkoha helesiniste JK Volta surfilippude järgi üles. Kui te ei leia kohe treenerit, siis palun helistage telefonil 5685 2005.
  • Palume selga panna sportlikud, ilmale sobilikud riided (vihmase ilma korral kilejope) ja soovitame ka veepudel kaasa võtta, et pauside ajal soovi korral vett juua.
  • Esimene jooksev treeningkuu on tasuta!
    Oktoobris, kui olete veendunud treeningute sobivuses, palume osta ka klubi treening- ja võistlusvarustus, et talvel juba esimestel turniiridel ja sõprusmängudel osaleda: pusa, dressipüksid ja võistlusvorm (särk+püksid+sokid).
  • Võite täita ka meie registreerimisankeedi internetis, mis hõlbustab tulevikus treeninginfo saamist ja meie poolt vajadusel kontakti võtmist: https://jkvolta.ee/liitu-klubiga/
  • Kõik JK Volta treenerid omavad kehtivat treenerikutset, sealjuures on mitmed omandanud ka erialase kõrghariduse, kuid samuti kuulunud Eesti rahvuskoondisesse ehk omavad reaalset pikaajalist kogemust nii mängija kui treenerina.

Liikmemaksud:

2x nädalas treeninggrupid 50€/kuu 3x nädalas treeninggrupid 65€/kuu 4x nädalas treeninggrupid 80€/kuu 1x nädalas treeninggrupid 35€/kuu 2x nädalas treeninggrupid 60€/kuu 3x nädalas treeninggrupid 75€/kuu 4x nädalas treeninggrupid 90€/kuu

MTÜ Põhja-Tallinna Jalgpalliklubi

EE622200221043033664

SWEDBANK AS