Suureskoorilisele võidule kodus järgnes ootamatu kaotus võõrsil

17.APRILL 2017

Põhja-Tallinna JK Volta debüüthooaeg on kulgenud kui sõit ameerika mägedel: avavooru
viigile jär
gnes eelmisel pühapäeval kodus suureskooriline 7:1 võit Rumori Calcio üle ja seejärel täna Sakus 1:3 kaotus sealsele Sportingule.

Kohtumises Rumori Calcioga läksid voltalased kiiresti juhtima, kuid lubati vastastel viigistada. Ent teisel poolajal pandi oma paremus 86 pealtvaataja ees maksma ning saadi 7:1 võit.

Kui Rumori Calcio vastu õnnestus voltalastel oma võimalused üpriski hästi realiseerida, siis Sakus ei suutnud mehed palli kuidagi väravasse toimetada. Hoopis võõrustajad asusid mängu juhtima. Volta suutis küll viigistada, kuid poolaja viimasel minutil ning teise poolaja avaminutitel anti Sportingule lihtsad võimalused skoorimiseks, mille vastased ka realiseerisid.

„Enne mängu sai räägitud, et Saku on meeskond, kellele ei tohi kingitusi lubada,” manitses JK Volta peatreener Tarmo Rüütli. „Teadsin, et nad kasutavad need ära ja kasutasidki.”

JK Volta mängijad üritasid igal viisil, kuid ei suutnud vastaste väravat lahti muukida. „Realiseerimisega ei saa kuidagi rahule jääda,” tõdes vahetusest sekkunud Frank Sumberg. „Olime kuidagi õrnakesed, samas kui vastased olid agressiivsemad ja selgelt võidule orienteeritud. Samuti pole veel väljakul piisavalt suhtlust ja kommunikatsiooni. Eks see on noore võistkonna viga ja vajame kedagi, kes tõmbab meeskonna käima.”

Kolme vooru järel on JK Voltal 4 punkti, millega jagatakse 5.-7. kohta. Liigat juhib täisedu, 3 võiduga JK Retro. JK Volta järgmiseks vastaseks olev JK Tallinna Kalev III asub 7 punktiga teisel kohal.

„Tuleb raske mäng, kuid senistes kodumängudes on fännid meid kenasti toetanud ja ootame ka pühapäeval kõiki meile appi!” kutsus Sumberg klubi kogukonnaliikmeid järgmisele mängule kaasa elama.

Koosseis: Kirill Andreev, Robert Matthias Mägi, Janek Remmelgas, Egert Heintare, Dmitri Vassilenko, Frank Sumberg, Vladilav Iljin, Oskar Haak, Andry Kahr, Ian-Erik Valge, Jevgeni Bnatov, Roman Agruzov, Hans-Kristjan Aasma.