Saalijalgpalli meeskonnnalt ülekaalukas võit Joker III üle.

20.NOVEMBER 2017

Põhja-Tallinna JK Volta saalijalgpalli meeskond jätkas liigahooaega võidukalt, kui pühapäeval
Aruküla Põhikooli spordihoones võideti 9:0 FC Joker III võistkonda. Voltakate üheksast väravast lõi kolm võistkonna kapten Martin Kivi, kaks väravat lõid noortetreener Aleksei Naariste ja Enari Laino ning korra olid täpsed Marek Tiido ja Jaak Paavel.

Mängu algus oli rabe voltakate poolt, kuid mida aeg edasi seda ohtlikumaks kodumeeskonna rünnakud läksid. Enari Laino 5. ja 6. minuti ning 7. minuti värav Martin Kivi poolt otsustasid sisuliselt mängu saatuse, poolaeg võideti 5:0.

Teise poolaja algus oli sarnaselt esimesele poolajale rabe, kuid poolaja teine pool oli juba produktiivsem, kui lühikese ajaga löödi 4 vasuseta väravat.

Peatreener Märt Vassiljev: “Ilus mäng poistelt, head meelt teeb see et kohtumine kulges meie kontrolli all terve mängu jooksul. Vastastel sisuliselt ühtegi väravalöömis momenti polnd. Siit on hea edasi minna karikamängule Auguri vastu.”

Põhja-Tallinna JK Volta – FC Joker III 9:0(5:0)
5.,6. Laino, 7.,17.37. Kivi, 13.,31. Naariste, 33. Tiido, 38. Paavel

Koosseis: Hasan Steinberg, Marek Tiido, Rando Hallkivi, Aleksei Naariste, Enari Laino, Martin Kivi, Rammo Ranno, Jaak Paavel