Naiskond jätkas mänge saaliliigas

9.JAANUAR 2018

Põhja-Tallinna JK Volta saalinaiskond on pidanud vahepeal kaks liigamängu, millest paraku
võite pole nopitud, kuid mängupilt on oluliselt paranenud. Kaotused on vastu võetud JK Saarepiigalt 1:4 ja FC Pae Unitedilt 0:3.

Napp kaotus Saarepiigale

Mäng tiitlikaitsja JK Saarepiiga vastu oli igati positiivne meile, kuigi jäime poolaja keskel 0:2 kaotusseisu siis suutsime viiv enne poolajavilet seisu viigistada. Svetlana Kasparova löök väravale võttis vastaste kaitsjast ootamatu suuna ning pall maandus väravas.

Teisel poolajal üritasime kõvasti, kuid viiv enne mängu lõppu suutsid ilma vahetusteta mängule tulnud JK Saarepiiga meie vead lõppseisuks vormistada 4:1.

Peatreener Priit Simson: “Positiivne oli, et meil oli mängijaid tervenisti 12 ja kõik andsid ennast maksimumi. Kahju oli lõpupoole löödud väravatest, 2-2 viik oli õige lähedal.”

Põhja-Tallinna JK Volta – JK Saarepiiga 1:4(1:2)

Koosseis: Johanna Lepp, Monika Kukkonen, Liis Laurits, Jaana Rässa, Reelika Martson, Margit Kaljuma, Svetlana Kasparova, Karina Aslanjan, Annely Aston, Elina Naboitšenko, Eliisbet Klement, Sabiine Saaliste.

Väärikas kaotus Pae Unitedile

Mängu dikteeris tehniline ja kogenud vastane, kuid  meil endilgi olid mõned võimalused. Svetlana Kasparova, Karina Aslanyan ja Elina Naboitšenko olid värava löömisele kõige lähemal, kuid mäng FC Pae Unitedi vastu ainus kodumäng kus jäi naiskonnal vastasele värav löömata.

Peatreener Priit Simson: “Meeldiv oli see, et saime kaitsetööga rahuldavalt hakkama ja ka ise lõime päris mitu väravaohtlikku momenti vasataste värava ees. Realiseerimine jääb meil ikka vähese mängukogemuse ja enesekindluse taha.”

Põhja-Tallinna JK Volta – FC Pae United 0:3(0:1)

Koosseis: Johann Lepp, Liis Laurits, Sabiine Saaliste, Karina Aslanyan, Margit Kaljuma, Svetlana Kasparova, Annely Aston, Jaana Rässa, Monika Kukkonen, Reelika Martson, Elina Naboitšenko.