NÄDALA KOKKUVÕTE | Medali kursil jätkavad esindusmeeskond, duubel, U13 ja U12

25.SEPTEMBER 2018

Põhja-Tallinna JK Volta võistkondadest olid paljud võistkonnad võistlustules. Duubelmeeskond, U13 ja U12 kindlastasid oma kohti esikolmikus ning valuseid kaotusi said esindus, kolmas meeskond, naiskond, U11 ja U9.

Esindusmeeskond kaotas koduses Sõle Jalgpallihallis 0:1 FC Araratile.

Duubelmeeskond võitis Keila JK teist võistkonda 7:0. Kaks väravat lõid Timo Huttunen ja Gerd Ärsis ning korra leidis nahkera Hendrik Kaljujärve,  Danil Vnukovi ja Rammo Rannu jalast tee väravasse.

Kolmas meeskond pidas pingelise mängu Wismaris, kus jäädi viimase minuti väravast alla FC Soccernetile 1:2, voltakate värava lõi Dmitri Grigorjev penaltist.

JK Volta naiskond pidi taaskord kaotusekibedust tundma, kui kodumängus jäädi alla TJK Legionile 0:6.

Volta U13 võttis kodumängus FC Levadia Valge 1:0, värava lõi esimese poolaja keskel Simo Saliste. Liigatabelis jätkatakse jätkuvalt esikohal.

Volta U12 võitis laupäeval Kalevi kunstmuruväljakul 5:3 JK Tallinna Kalev Sinise võistkonna, neli väravat lõi Stepan Bondar ja ühe Aleks Tšernjagin.

Volta U11 pidas oma hooaja viimase mäng ENMV raames, kus tuli valus kaotus vastu võtta TJK leegioni vastu, meie poolelt lõid väravad Artjom Iljin ja Sam Rebenkov.

Volta U9 pidas oma viimase turniiri ENMV raames, kus vastasteks olid Rae Spordikool Kalev, Kohila Püsivus ja FC Tallinn I.