blog_image

Meeste raske hooaja algus on võtnud suuna ülesse!

13.JUUNI 2020

Esindus- ja duubelmeeskonna hooaja algus on keeruline peaasjalikult selletõttu, et Sõle Jalgpallihallis tavapäraseid treeninguid teha ei
saanud ning ajapikku on leitud oma mäng ja tulemusi on hakanud tulema. Läinud nädalal esindusmeeskond võitis Tartu FC Welcot ja Sillamäe Kalevit 1:0, duubelmeeskond viigistas kogenud Kernu JK Kadakaga 1:1.

ESINDUSMEESKOND ON MÄNGU PARANDANUD MÄNG MÄNGULT

Hooaja avamäng kaotati Tartu FC Heliosele, kus avaldus selge probleem füüsilise valmisolekuga ning paljud taktikalised oli ka täbarasti. Teises mängus kaotati küll Kohtla-Järve JK Järvele 1-2, kuid mäng oli oluliselt parem ning mängu ülesehituses paljud asjad olid paremuse poole läinud. Kolmandas mängus kaotati viimase minuti väravast Jõgeva Noorusele karistuslöögist 1-2. Neljandas mängus oli näha,et meeskond on kokkukasvamas ja kaitsetegevuses oli kõik paigas ning viimase minuti kontrast suudeti ilus värava Tanel Joala vormistada ja võit võtta tulemusega 1:0. Viiendas mängus suudeti äsja veel meistriliigas mänginud Sillamäe JK Kalevit võita 1:0, värava autoriks oli laupäeval Timo Huttunen.

Peatreener Märt Vassiljevi kommentaar senisele hooajale: “Seoses sellega, et kahe hooaja vahel tuli meeskonda palju uut rahvast on meil mäng liimist lahti olnud. Eelmise hooaja esindusmeeskonnast liitus meie meeskonnaga kaks mängijat ja mõjalt klubides tuli ka osa mängijaid juurde, kes pole harjunud mängima sellise stiiliga nagu me eelmise hooaja duubelmeeskonnas, siis oli palju ebakõlasi mängijate vahel. Hooaja edenedes oleme koostööd parandanud ning mäng on mäng mängult paremaks läinud. On näha, et meeskond on kokku kasvanud ja meeskonnas on tekkinud nn harmoonia. Kurb on ainult see,et mängijad kellega arvestasime hooaja alguses on erinevatel põhjustel mängimisest loobuma pidanud. Peale viite mängu võib öelda,et oleme täpselt seal maal kus väärime olemist. Headmeelt teeb ka see, et järjest enam jõuab JK Volta noormängijaid esindusmeeskonda. Sillamäel tegi oma meesteliiga debüüdi üks andekamaid noortesüsteemi mängijaid Andres Aarelo”

DUUBELMEESKOND PEALE AVAVOORU SUPER MÄNGU OTSIB OMA MÄNGU

Duubelmeeskond võitis avavoorus 2:1 TJK Legioni III võistkonna, kus mängivad riigi ühed talendikamad mängijad oma vanuses. Teises ja kolmndas mängus kaotati 0:4 Rummu Dünamole ja FC Hiiumaale. Märkimist väärib Hiiumaa vastu mänginud koosseis, mille koosseis oli aegade noorim JK Voltal(22a. 2k.). Neljandas mängus võieti väga hea teise poolajaga 1-1 viik kogenud Kernu Kadaka vastu.

Peatreener Märt Vassiljevi kommentaar senisele hooajale: “Duublis on sellel hooajal palju noori mängijaid, kes teevad omi esimesi samme meesteliigas. Paljud mängijad alles õpivad jalgpalli kui mängu ning tuleb päris algusest nendele läheneda, kuna kas siis noorteklass on läbimata või on õpetus olnud kehvapoolne. Sarnaselt esindusmeeskonnale on nad ka mäng mängult arenenud ja Kernu Kadaka mäng oli ere näide milleks võistkond suuteline on. “