blog_image

JK Volta esindusvõistkond alustas sõpruskohtumisi viigiga Saku vastu

15.VEEBRUAR 2020

Põhja-Tallinna JK Volta esindusvõistkond viigistas esimeses sõpruskohtumises Saku Sportinguga 2:2,
voltakate väravad lõid  Timo Huttunen ning noormängija  Martin Soldatov .

Esimesel poolajal oli mäng peaasjalikult Volta kontrolli all ning väravat otsiti läbi äärte, millest ka üks rünnak juhtvärava tõi. Martin Kivi tsenderdas karistusalasse ning Timo Huttunen koksas palli peaga võrku. Nii enne kui ka peale väravat olid mõned momendid, kuid tihtilugu vedas tehnika alt.

Teisel poolajal pigem mängisid mängijad, kes eelmisel hooajal Voltat täiskasvanute jalgpallis ei esindanud ning see kajastus ka mängupildis. Noormängijia Martin Soldatov pääses kahel korral kiirrünnakust vastaste väravavahiga silmitsi millest ka ühe oskuslikult ära lahendas.

Järgmine sõpruskohtumine leiab aset juba 29. veebruaril kl 20:00.

Põhja-Tallinna JK Volta – Saku Sporting 2:2(1:0)
Timo Huttunen, Martin Soldatov – …

Koosseis esimesel poolajal: Sergei Bolgov, Marek Tiido, Kaur Kennet Karjane, Andrias Niklus, Martin Kivi, Aleksei Naariste, Silver Räämet, Andres Lang, Mattias Jurkovits, Daniil Kulagin, Timo Huttunen.

Koosseis teisel poolajal: Sergei Bolgov, Denis Roštsin, Kaur Kennet Karjane, Mattias Jurkovits, Sergei Lefanov, Andrias Niklus, Daniil Kulagin, Valeri Voronov, Pavel Kondakov, Martin Soldatov, Stanislav Borodin.