Esindus võitis Hella Hunti, duubel Kristiinet

26.VEEBRUAR 2018

Põhja-Tallinna JK Volta esindusmeeskond võitis järjekordses sõpruskohtumises FC Hella
Hunti 2:1 ja duubelmeeskond seljatas Kristiine JK 5:1. Esindusmeeskonna eest skoorisid Joosep Raudsepp ja Princewill Ani, duubelmeeskonna eest lõid väravaid Eduard Ovsijenko, Rainer Põld, Martin Kivi, Hendrik Kaljujärv ja Henry Järve.

Esindusmeeskonna mäng kulges peaasjalikult meie poolse pallivaldamisega ning FC Hell Hunt üritas nõelata kontrarünnakutest, avapoolajal omasime mõnda head väravavõimalust, kuid viimasel kolmandikul võtsime valesi otsuseid vastu ja pall veel väravas ei maandunud.

Teist poolaega alustasime taaskord palli domineerimisega, kuid hoopis vastased olid need kes mänguvahendi võrku saatsid eduka vasturünnaku tagajärjel.

Meie aga ei jätnud jonni ja suutsime võidu ikka koju tuua, kui Joosep Raudsepp ja Princewill Ani suutsid täpsed olla.

Joosep Raudsepp: Kohati liikus pall päris hästi, aga teravusest jäi alguses natukene puudu. Vastane mängis pigem kontrate peale ja ühe meie eksimuse karistasid kohe ära ka. Õnneks mängisime rahulikult edasi ja teine poolaeg oli päris mitu head momenti, õnneks lõime neist kaks tükki ära ka.

Põhja-Tallinna JK Volta – FC Hell Hunt 2:1(0:0)
Raudsepp, Ani – …

Koosseis: Janno Hermanson, Karl Karimõisa, Egert Urva, Andry Kahr, Jevgeni Spiridonov, Vladislav Iljin, Silver Räämet, Princewill Ani, Joosep Raudsepp, Jevgeni Bnatov, Teet Kallaste.

Vahetusest sekkusid: Arthur Vladõtsenko, Daniil Kulagin, Aleksei Naariste, Henry Niinlaub.

Duubelmeeskond mängis aga  oma esimese sõpruskohtumise sel aastal ning 5:1 võit suudeti võtta Kristiine JK üle. Mängiti sisuliselt kahe erineva koosseissuga, et esimesel poolajal mängis koosseis mis peaks peaasjalikult III liigas mängima ning teisel poolajal pigem see koosseiss mis peaks jõujoone IV liigas näitama.

Peatreener Märt Vassiljev: “Mängisime suhteliselt okeilt, kuigi mängu algus jääb väheke kripeldama. Järgmistes mängudes peame kindlasti mängutempot tõstma, et mäng oleks kiirem ja kvaliteetsem. Meeldis see, et olukordade lahendamisel olime suhteliselt eeskujulikud.   Loodetavasti saame uuest nädalast trenne taas Sõle hallis teha ja saame treeningkvaliteedis juurde panna. ”

Põhja-Tallinna JK Volta II – Kristiine JK 5:1(3:0)
Ovsijenko, Põld, Kivi, Järve, Kaljujärv – Tomson

Koosseis: Kermo Nava, Rammo Rannu, Rauno Harkmann, Jürgen Leppsalu, Martin Kivi, Rando Hallkivi, Tanel Joala, Aare Aarma, Timo Huttunen, Rainer Põld, Eduard Ovsijenko.

Vahetusest sekkusid: Mark Kozlovski, Gerd Veeber, Gerd Ärsis, Edvin Pashun, Henry Järve, Hendrik Kaljujärv, Daniil Kulagin, Kaupo Tenno.