Duubelmeeskond viigistas FC Infonet III-ga

12.VEEBRUAR 2017

Põhja-Tallinna JK Volta II alustas hooajaeelsete sõpruskohtumistega. Esimeses
kontrollkohtumises viigistati FC Infonet III-ga 2:2. Avapoolaeg võideti 2:0, kuid teise poolaja keskel suutsid noored Infoneti pallivõlurid kaks väravat lüüa ning kohtumine lõppes viigiseisul.

Mäng kulges peaasjalikult Infoneti dikteerimisel, meie duubelmeeskond pigem rajas mängu kiiretele üleminekutele ja kontrarünnakutele. Mängu jooksul tekkis meil mitmeid häid võimalusi ja avapoolajal suutsime need oskuslikult ka ära lahendada. Teisel poolajal võtsime viimasel kolmandikul valesid otsuseid vastu ja ei olnud tulemuslikud. Hoopis Infonet lõi oma momendid ära.

Peatreeneri kohusetäitja Vladimir Batanov:
“Avapoolajal elimineerisime nende keskvälja keskelt ära ja neil ühtegi väga head võimalust ei tekkinud ja suutsime kontrarünnakutest väga ohtlikud olla ning kahes neis olimegi resultatiivsed. Teisel poolajal soovisime rohkem palliga domineerida, kuid otse vastupidi. Infonet alustas väga agressiivselt ja olime esimesed 20-25 minutit totaalse surve all, mis päädis ka kahe väravaga Infoneti poolt. Peale viigiseisu suutsime oma mängu leida ja olukordi tekitada. Üldplaanis võib rahul olla, kuna see oli esimene mäng suurel väljakul ja oli näha, et poistel oli harjumuspäratu täismõõtmetes väljakul ruumi kasutamisega.”

FC I III – Põhja-Tallinna JK Volta II 2:2(0:2)
… – Sami-Sander Kivi, Leht

Koosseis: Kermo Nava, Kaupo Tenno, Veiko Aunapuu, Rain Ikla, Martin Kivi, Rando Hallkivi, Enar Laino, Mihkel Eimla, Richard Leht, Sami-Sander Kivi, Rain Siegel.

Vahetusest sekkusid: Tanel Joala, Rammo Rannu, Ruslan Jermolajev.

Treener: Vladimir Batanov