Duubelmeeskond mängis viiki II liiga meeskonnaga

5.MÄRTS 2017

Põhja-Tallinna JK Volta suutis rongi alt välja tulla ja viigistada II liiga keskmiku vastu.
Voltakad jäid avapoolajal hätta ja kaotati see 1-3 ning mängulõpuks oli seis 4-4. Meie poolelt hoolitsesid väravate eest noortetreener Aleksei Naariste, Richard Leht, Mihkel Eimla ja Martin Kivi.

Mängu alustas Imavere paremini, kui suudeti esimesel poolel esimesest poolajast mängu kontrollida ja olukordi luua. Esimese veerandtunniga suudeti organiseerida headest kontrarünnakutest kaks väga ilusat väravat. Esimese värava lõi madalamate liigade hirm Alar Arula, kes suutis väga oskuslikult väravavahi ülemängida.

Mida aeg edasi seda rohkem Volta duubli kutid mängu sisse said. Poolaja lõpus suudeti palli juba kontrollida ja olukordi tekitada ning ühes neist suutis ka noortetreener Aleksei Naariste kenasti palli küljevõrku sahistada ja seisu 1-3ks tabloole panna.

Teisel poolajal suutis Volta duubel mängu kontrollida ja olukordi tekitada. Kohe poolaja alguses suutis Leht kenasti palli taha nurka sättida ja 2-3 oli tõsiasi.

Poolaja keskel läks mölluks – Imavere läks juhtima 4-2 ja kohe vastasid voltakad Eimla väravaga. Mängu lõpus suutis Martin Kivi aga kena löögiga mängu viigistada.

Mõlemad meeskonnad küll üritasid lõpus, kuid sõbralik mäng lõppeski 4-4.

Peatreener Vladimir Batanov: “Esimesed 15-20 minutit olime mängust väljas, ei suutnud kuidagi palli enda kontrolli alla saada. Selle ajaga suutsime lasta endale 2 kiiret väravat. Poolaja lõpetasime 1-3 kaotusega, kuid teisel poolajal suutsime ennast mängus hoida ja lõime teise värava. Hakkasime enesekindlamat tegutsema ja vastane ka väsis. Vigu oli palju, eriti kaitses, aga tahaks ikka poisse kiita, et 3:1 pealt suutsid välja tulla kaotusseisust ja mäng viigistada.”

Põhja-Tallinna JK Volta – Imavere SK 4:4(1:3)
Aleksei Naariste, Richard Leht, Mihkel Eimla, Martin Kivi – …

Koosseis: Kermo Nava, Rammo Rannu, Marek Tiido, Taavi Laja, Martin Kivi, Rando Hallkivi, Tanel Joala, Mihkel Eimla, Kaupo Tenno, Gerd Ärsis, Tauno Laja.

Vahetusest sekkus: Aleksei Naariste, Richard Leht, Veiko Aunapuu.

Treener: Vladimir Batanov.