Duubelmeeskond jätkab täiseduga

7.APRILL 2018

Põhja-Tallinna JK Volta duubelmeeskond jätkas oma liigamänge raske
6:2 võiduga JK Kernu Kadaka vastu. Voltakate poolt oli kahel korra täpne Daniil Kulagin ning korra suutsi nahkkera Kernu väravasse saata Tanel Joala, Eduard Ovsijenko, Timo Huttunen ja Mihkel Eimla.

Duubelmeeskond alustas mängu hästi kui kohe mängualguses suudeti äärest läbi murda ning kasti taha sööt anda ja täpse löögiga suutis Tanel Joala skoori avada.

Mäng kulges küll Volta taktikepi all, kuid Kernu viigistas seisu 20. minutil kui standardolukorra järel suudeti pall väravasse saata.

Kernu tugevus tuligi välja standardolukordades, millega duubelmeeskond väga hästi hakkama ei saanud.

Poolaja lõpus lahendati voltakate poolt kaks rünnakut perfektselt ning Timo Huttunen ja Eduard Ovsijenko viisid kodumeeskonna ette 3:1.

Teine poolaeg algas taaskord kodumeeskonna domineerimisega, kuid 70. minutil lõi oma teise värava külalismeeskond.

Mängu tekkis taaskord pinge, kuid päris lõpus suutis duubelmeeskond kolm vastuseta väravat lüüa ning tabloo näitas mängu lõppedes 6:2.

Peatreener Märt Vassiljev: “Lõpptulemusega rahul, kuid peame järgmistes mängudes targemini mängima ning mitte oma elu keeruliseks tegema.”

Põhja-Tallinna JK Volta II – JK Kernu Kadakas 6:2(3:1)
2. Joala, 38. Ovsijenko, 45. Timo Huttunen, 82.,87.  Kulagin, 86. Eimla – …

Koosseis: Hasan Steinberg, Rainer Põld(70. Tarmo Huttunen), Rauno Harkmann, Jürgen Leppsalu, Martin Kivi, Kaarel Kaarlimäe, Rando Hallkivi(46. Aare Aarma), Tanel Joala(30. Marek Tiido), Timo Huttunen(63. Mihkel Eimla), Eduard Ovsijenko, Daniil Kulagin.