Duubelmeeskond alustas liigat võiduga

1.APRILL 2018

Põhja-Tallinna JK Volta duubelmeeskond alustas hooaega 5:2 võiduga Lihula JK
üle, kaks väravat lõi Timo Huttunen ning korra said jala valgeks Daniil Kulagin, Aare Aarma ja Eduard Ovsijenko.

Mäng kulges Volta dikteerimisel, kuid mängu alustati väga halvasti ning paari minutise mängu järel oli tablool 0:1.

Sealt peale domineeris mängu kulgu Volta ning poolaja lõpuks ilutsesid tablool 2:1 juhtseis kodumeeskonna kasuks.

Teisel poolajal löödi veel kolm palli Lihula väravasse ning mängu päris lõpus suutsid ka külalised teise palli kodumeeskonna võrku sokutada ja lõppseisuks 5:2.

Peatreener Märt Vassiljev: “Nagu meil kombeks on, ehitame endale eimillestki väravaid ning peame siis roppumoodi tööd tegema, et mäng võita. Kui kaitse prohmakad välja arvata siis täiesti okei hooaja algus.”

Järgmisena kohtub duubelmeeskond 6. aprillil kell 21:00 JK Kernu Kadakaga  Sõle Jalgpallihallis.

Põhja-Tallinna JK Volta II – Lihula JK 5:2(2:1)
27.,35. Timo Huttunen, 71. Daniil Kulagin, 78. Aare Aarma, 87. Eduard Ovsijenko – …

Koosseis: Hasan Steinberg(46. Kermo Nava), Marek Tiido, Jürgen Leppsalu, Rauno Harkmann, Martin Kivi(75. Rammo Rannu), Rando Hallkivi(54. Eduard Ovsijenko), Tanel Joala, Kaarel Kaarlimäe, Timo Huttunen(75. Gerd Ärsis), Daniil Kulagin, Rainer Põld(63. Aare Aarma).