Volta võistkondade hooaja teise poole kokkuvõte

Põhja-Tallinna JK Volta võistkonnad on kas siis oma hooaja teist poolt alustanud või sootuks on liigad
läbi saanud. Esindusmeeskond ja Volta kolmas võistkond võitlevad püsimajäämise eest, medalite eest võitleb Volta U13 Must võistkond ja hooajad on läbi selleks aastaks Volta Naiskonnal ja U15-l.

Esindusmeeskond on jätkuvalt võitlemas ELB-sse püsimajäämise eest, hooaja teises pooles on saavutatud mõned võidud ning üleminekumängudele viiv 8. koht on hetkel 7 punkti kaugusel. Järgmine kodumäng on 19. septembril kell 20:00 Sportland Arenal.

Duubelmeeskond on hooaja teist poolt alustanud hästi võites endast tabelis kõrgemal kohal olevaid võistkondi ning hetkel platseerutakse tabelis 27 punktiga 7dal kohal.

Evald Tipneri karikavõistlustel võideti 1/16finaalis ELB-s mängiva Viimsi JK 2:0, kaheksandikfinaalis ristatakse piigid Premium liigas palliva JK Tallinna Kaleviga.

JK Volta III hooaja teine pool on olnud raskem, kuna mitu põhiraskust kandnud mängijat on liikunud duubelrivistusse ja seetõttu on meeskonnal ka liigas tulemused kehvemapoolsed olnud. Hetkel on tabelis langetud 11. kohale, eesmärgist püsima jäämisest on puudu 7-8 punkti.

Naiskond mängis tänavu Rahvaliigas, kuid kahjuks kohamängudele ei pääsetud. Alagrupiturniiril saavutati 3 võidu, ühe viigi ja 6 kaotusega 4 koht.

Noorte Rahvaliiga võistkond pääses tänavu veerandfinaali, alagrupis saavutati Saue JK järel teinekoht ning kohamängudes kohtutakse JK Laagri HK / AMJK vastu.

Volta U15 mängis sel hooajal omavanuste IV liigas, kus saavutati igati tubli 4. koht.

Volta U13 Must hooaja teist poolt igati kenasti alustanud, saavutatud on kaks suureskoorilist võitu (FC Kuressaaret võideti 3:1 ja Tartu FC  Heliost 7:0) ja kaks mõruda maigulist kaotust(JK Loole kaotati kodumängus 1:3 ja võõrsil peetud mängus kaotati 2:3 FCF II-le).  Hooaega jätkub juba sel laupäeval, kui Pärnu Rannastaadioni harjutusväljakul mängitakse Pärnu JK Vaprus Musta vastu.

Volta U13 Valge võistkond alustanud hooaja teist poolt kahe napi kaotusega ning ühe tehnilise võiduga( JK Tallinna Kalevi Must võistkond loobus mängimast hooaega lõpuni). Liigatabelis platseerutakse hetkel igati tublil 6. kohal, hooaja lõpuni on veel 4 mängu.

Volta U12 hooaja teine pool on nagu ameerika mäed ehk siis on kogetud nii võitu kui kaotuse, hetkel platseerutakse tabelis 9. kohal, jäänud on veel mängida kuus kohtumist.

Volta U10 on sel hooajal osalenud 3 EMV etapil, kus on kogetud erinevaid emotsioone. Mõned etapid on olnud täis võite, kuid on ka etappe kus on kaotuskibedust tunnistatud. Viimane etapp toimub algaval nädalavahetusel Viimsis.

Volta U9 võistkonnal esimesed kaks etappi läinud väga hästi, kus on enamasti on kõik mängud võidetud. Jäänud on veel mängida kaks etappi, millest üks on toimumas meie koduväljakul.