Volta noored seljatasid FC Kose kahel korral

12.DETSEMBER 2017

Põhja-Tallinna JK Volta U10 ja U12 võistkonnad pidasid igati ägedad mängud külla sõitnud
FC Kose  võistkondadega. Volta U12 võitis peale rasket algust FC Koset 9:3, JK Volta U10 võitis võitluslikus mängus FC Koset 5:2.

U10 võitis hea avapoolaja toel FC Koset

Põhja-Tallinna JK Volta U10 võitis Kose eakaaslasi 5:2. Gregor Pulst ja Egert Reede panustasid võitu kahe väravaga ning korra oli täpne Henry Erilaid.

Abitreener Karl Karimõisa:
“Meie teine sõpruskohtumine 7vs7 formaadis ja võime rahule jääda. Saime suhteliselt kindla võidu ja kõik olid väga tublid.”

Põhja-Tallinna JK Volta U10 – FC Kose U10 5:2(2:1)
Pulst (2), Reede (2), Erilaid – …

Koosseis: Aleksandr Boiko, Ander Lents, Armin Kork, David Kasparov, Egert Reede, Egor Zadvornõi, Gregor Pulst, Henry Erilaid, Jegor Aksjonov, Marten Kaljuma, Matvei Zadvornõi, Rainer Uudeküll, Rasmus Kirillov, Rivo Nikiforov.

Volta U12 tõi võidu hea teine poolaeg

Põhja-Tallinna JK Volta U12 võistkond võitis peale rabedat avapoolaega FC Kose eakaaslasi 9:3, poolaeg lõpetati 1:1 viigiliselt. Aleks Tšernjagin lõi neli ja Stepan Bondar kaks väravat ning Otto-Robert Luik, Nikita Rubinshteyn ja Denis Zhvravlev olid korra resultatiivsed.

Peatreener Vladimir Batanov:
“Esimesel poolajal mängisime liiga aeglaselt ja kuidagi ei saanud mängu käima. Teine poolaeg oli aga hoopis teisugune, lõime palju väravaid, rünnak toimus agressiivselt ja kaitse seisis kindlamalt. Hea mäng ja rahuldav tulemus.”

Põhja-Tallinna JK Volta U12 – FC Kose U12 9:3(1:1)
Tšernjagin (4), Bondar (2), Luik, Rubinshteyn, Zhvravlev  – …

Koosseis: Julius Nork, Osvald Nork (K), Ott-Robet Luik, Nikita Rubinshteyn, Stepan Bondar, Aleks Tšernjagin, Artjom Javorski, Georg Juldaškin, Anastasija Toropkova, Timofei Ševel, Gleb Alsevski, Denis Zhvravlev, Jarek Liiva, Kristjan Aasa, Darius Jasiunas, Jon Thorir Matthiasson.