Võidukas nädalavahetus saalijalgpallis

14.NOVEMBER 2017

Põhja-Tallinna JK Volta saalijalgpallli rahvaliigas osalevad naiskond ja meeskond võtsid
nädalavahetusel ülekaalukad võidud. Naiskond seljatas Keila JK 3:0 ja meeskond võitis Rumori Calcio a Cinque võistkonda 12:4.

Naiskond võitis Keilat 3:0

Saalihooaja teises mängus saadi ülekaalukas 3:0 võit, kus resultatiivsed olid esimesel poolajal Elina Naboitšenko ja teisel poolajal Monika Kukkonen ning Reelika Martson.

Mäng kulges peaasjalikult voltakate taktikepi all, kuid ka Keila JK-l olid omad võimalused.  Avavärav sündis väga heast kontrarünnakust, kus 1-1 olukorra lahendas oskuslikult ära noormängija Elina Naboitšenko. Teine värav sündis taaskord heast vasturünnakust, kus Monika Kukkonen röövis vastaselt palli ja lahendas kiirrünnaku resultatiivselt.  Kolmas värav sündis aga ilusa  söödumängu järel, kui Reelika Martson  suutis palli väravasse toimetada.

Peatreener Priit Simson: “Tuli siis esimesed 3 punkti tabelisse. Püüdsime võrreldes eelmise mänguga kaitse agressiivsemaks muuta, mis minu arvates ka enamus mängijatel õnnestus. Vajaka jääb ikka söödutehnikast ja mängu lugemisest, millega tulevikus peame rohkem tähelepanu pöörama. Positiivne oli kindlasti tugev naiskonna vaim ja ühtsus.”

Põhja-Tallinna JK Volta – Keila JK 3:0(1:0)
10.  Naboitšenko, 35. Kukkonen, 37. Martson

Koosseis: Johanna Lepp, Annely Aston, Eliisbet Klement, Elina Naboitšenko, Jaan Rässa, Merlin Vare, Monika Kukkonen, Reelika Martson, Sabiine Saaliste, Svetlana Kasparova.

Resultatiivsus tabel:
1. Naboitšenko, Elina 1+0
2. Martson, Reelika 1+0
3. Kukkonen, Monika 1+0
4. Aston, Annely 0+1

Meeskond alustas saalihooaega suureskoorilise võiduga

Volta saalijalgpalli meeskonna esimene mäng tõi kaasa suureskoorilise 12:4 võidu. Voltakate poolt oli resultatiivseim noortetreener Aleksei Naariste, kes panustas võitu 4 väravaga, hat-tricki vormistasid Karl-Erik Puolokainen ja Martin Kivi ning kaks väravat lõi Rammo Rannu.

Mäng algas kerge šokiga, kui jäädi kiirelt 0:1 kaotusseisu, kuid siis koguti end ja juba 9. minutiks juhiti 4:1 ja poolaeg võideti 8:1. Teine poolaeg oli juba rahulikum ja mäng lõppes JK Volta 12:4 võiduga.

Peatreener Märt Vassiljev: “Hea mäng poistelt, kuid häirima jäi see, et lasime väga lihtsalt vastastel skoorida. ”

Rumori Calcio a Cinque – Põhja-Tallinna JK Volta 4:12(1:8)
… – 5.,9.,30.,36. Naariste, 7.,11.,13. Puolokainen, 8.,12. Rannu, 19.,23.,28. Kivi

Koosseis: Hasan Steinberg, Rando Hallkivi, Martin Kivi, Rammo  Rannu, Aleksei Naariste,  Karl-Erik Puolokainen, Jaak Paavel.