Saalimeeskond jätkas liigas võidukalt

21.JAANUAR 2018

Põhja-Tallinna JK Volta saalimeeskond jätkas oma mänge saaliliigas ja taaskord võidukalt.
Loo spordihoones peetud kodumängus võideti Anija JK duubelmeeskonda 9:0. Voltakate eest tegi hat-tricki Enari Laino, kaks väravat kõmmutasid Martin Kivi ja Daniil Kulagin ning korra olid täpsed Jürgen Leppsalu ja Marek Tiido.

Mängu algus oli meil keeruline, kuid kuidagi ei suutnud Anija raudset kaitset üle mängida. Mäng muutus lahtisemaks peale Martin Kivi avaväravat.

Teisel poolajal me ka sarnaselt esimesele ei suutnud alguses skoori kasvatada, kuid mäng oli parem kui avapoolajal. Väravaid hakkas tulema teisel poolajal alates 30. minutist ja ühte kokku suutsime Anija puuriluku Risto Undi mängu jooksul 9 puhul üle mängida.

Peatreener Märt Vassiljev: “Igati hea sooritus meilt, eriti teeb head meelt et suutsime taga nulli hoida. Nüüd on veel ees kolm kodumängu, loodame alagrupi turniiri lõpetada täiseduga. ”

Põhja-Tallinna JK Volta – Anija JK II 9:0(3:0)
11.,38. Kivi, 14., 34. Kulagin, 16. Leppsalu, 30., 36., 40. Laino, 32. Tiido

Koosseis: Jaak Paavel, Rando Hallkivi, Martin Kivi, Marek Tiido, Daniil Kulagin, Jürgen Leppsalu, Enari Laino, Rauno Harkmann