Naiskonnale saaliliigas valus kaotus

15.JAANUAR 2018

Põhja-Tallinna JK Volta naiskond pidas järjekordse liigamängu, kuid õnnetu lõpuga aset
leidnud mängus tuli alla vanduda liigaliidrile FC Radinale. Meie poolelt olid täpased Svetlana Kasparova penaltipunktilt ja Sabiine Saaliste.

Mäng algas meile hästi, kui JK Volta esimese värava lõi penaltist klubi noormängija lapsevanem Svetlana Kasparova. Vastane peagi viigistas, kuid suutsime Sabiine Saaliste väravast taas 2:1 juhtima minna.  Selline seis püsis kuni mängu 38.minutini, kui koduvõistkond suutis viigistada seisuks 2:2.Kahjuks kogenum vastane lõi mängu viimasel minutil veel ühe värava ,seega pidime võtma vastu valusa kaotuse seisuga 2:3.

Peatreener Priit Simson: “Järjekordselt lubasime vastastel väravaid lüüa mängu lõpus, mis on hetkel meie suurimaks probleemiks. Muidu naiskond andis endast kõik ja olime lähedal väikesele üllatusele.”

FC Radina – Põhja-Tallinna JK Volta 3:2(1:2)
… – 7. pen. Kasparova, 17. Saaliste

Koosseis: Johanna Lepp, Jaana Rässa, Reelika Martson, Margit Kaljuma, Svetlana Kasparova, Karina Aslanyan, Sabiine Saaliste, Eliisbet Klement, Annely Aston, Monika Kukkonen.