Naiskond jätkas saaliliigat kaotusega

27.NOVEMBER 2017

Põhja-Tallinna JK Volta naiskond jätkas oma saalijalgpalli hooaega mänguga FC Pae United
vastu, kust tuli siiski võtta mõru 1:6 kaotus. Meie poolt suutis jala valgeks saada Karina Aslanyan.

Mängu alustasime kehvasti, kui juba avaminutil suutis koduvõistkond FC Pae United juhtima minna.

Mängu edenedes kogusime end ning peale ilusat kombinatsiooni jõudsime ka viigiväravani, kui hea söödumängu suutis Karin Aslanyan väravaks vormistada.

Avapoolaja lõpp oli meile õnnetu, kuid väravaesisest saginast lausa viimasel sekundil suutis koduvõistkond eduseisse marssida.

Teisel poolajal aga lõi välja vastaste kõrgem klass ning meid kimbutas juba ka kõrge tempoga kulgenud mängus kerge väsimus. Vastased lõid Johanna Lepa valvatud väravasse veel 4 väravat ning lõppseisuks ilutses tablool meie jaoks kurb skoor – 1:6.

Peatreener Priit Simson: “Mängu esmesel minutil lasime omale kiire värava lüüa, edasipidi saime ka oma asjad käima ja mäng oli täiesti võrdne. Vastane kasutas teine poolaeg ära oma klassivahe meiega, mis näitab naiskonnale mille nimel peame trennides pingutama. Saime üldiselt järjekordse hea mängu ja hulgaliselt kogemusi. Tänaks ka fänne toetuse eest.”

FC Pae United – Põhja-Tallinna JK Volta 6:1(2:1)
… – Aslanyan

Koosseis: Johanna Lepp, Annely Aston, Elina Naboitšenko, Jaana Rässa, Karina Aslanyan, Liis Laurits, Reelika Martson, Sabiine Saaliste, Svetlana Kasparova, Ly Unga.