NÄDALA KOKKUVÕTE | U13 jätkas võidukalt, teistel võistkondadel oli raskem nädalavahetus

5.MAI 2018

Möödunud nädalal võitsid oma liigamängud kolmas meeskond ja U13, kuid paraku tuli  esindusel,
duublil, naiskonnal ja U11-l kaotusekibedust tunnistada, U12 mängis FC Flora Valgetega 2:2 viiki.

Esindusmeeskond pidi pühapäeval kodumängus valusa 1:2 kaotuse vastu võtma. Meie värav sündis 82. minutil kui Vladislav Iljin realiseeris penalti. Järgmine mäng leiab esindusel aset laupäeval, 12. mail kell 18:00 Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadionil( Pae tn 1), kus kohtutaks FC Ararat TTÜ-ga.

Duubelmeeskond pidi valusa 0:1 kaotuse vastu võtma Saue JK-lt, kes lõi oma värava teise poolaja alguses hästi lahendatud kontrarünnakust. Duubli järgmine mäng on reedel, 11. mail kell 20:30 Sõle Jalgpallihallis, kui kohtutakse Vändra Vapruse II võistkonnaga.

Kolmas meeskond võitis liigaliidrit JK Piraaja II 4:1, hooaja teise hat-trickiga sai maha Tarmo Huttunen ja ühe värava lisas Eduard Ovsijenko.

Naiskond kaotas 4:0 peale pikka bussireisi Narva kohalikule JK Transile. Pühapäeval 13. mail kell 13:00 võetakse Sõle Jalgpallihalils mõõtu kodumängus Rakvere Jk Tarvaga.

Noortevõistkondadest ainsana võidutses Volta U13, kes alistas Raplamaa JK II võistkonna 5:0.

Volta U12 viigistas 2:2 tabeliliider FC Flora Valgetega, kusjuures olid meie Georg Juldaškin ja Aleks Tšerjagin esimesed sel hooajal kes Flora väravluugi lahti murdsid.

Volta U11 alustas liigahooaega 3:7 kaotusega Tabasalu JK Valge võistkonnale, meie poolelt Nikolai Pchelalt kaks väravat ning korra oli täpne Fjodor Golovatski.

Lisaks liigamängudele peeti ka üks sõpruskohtumine, kui reedel 4. mail kohtusid Volta U10 – Augur U10, võitjana väljus sellest vastasseisust JK Volta.