JK Volta saalimeeskond kaotas karikavõistlustel eelmise aasta võitjale

23.NOVEMBER 2017

Põhja-Tallinna JK Volta saalimeeskond kaotas karikavõistlustel Eesti omaala tipule, kui
Kristiine spordihallis vanduti alla SK Augur Enematile 6:2. Voltakate poolt olid täpsed Marek Tiido ja Rammo Rannu.

Augur alustas mängu bravuurikalt ning rünnak järgnes rünnakule, kuid voltakad suutsid poolaja alguses kõik rünnakud pareerida. Auguri avavärav sündis meie rumalast pallikaotusest keskväljal ja kodumeeskonna hästi lahendatud kiirrünnakust, kui 11. minutil Robert Veskimäe Andrei Antonovi söödust skoori avas.

Poolaja lõpp kujunes meil raskeks ja taaskord kasutasid Betsafe saaliliigas 2. kohta jagav Auguri mängumehed meie eksimused eeskujulikult ära, poolaja kaotasime 0:3.

Teist poolaega mängisime juba palju julgemalt ning kuigi Augur sai kaks kiiret väravat siis meilgi olid omad võimalused.  Teise poolaja keskel saime ka auvärava löödud, kui kena söödumängu järel noortetreener Aleksei Naariste söödust Marek Tiido palli võrku saatis.

Meil olid mängu lõpus mõned olukorrad kus värav polnud kaugel, kuid vastaste väravavaht Nikolai Pulkkinen oli oma ülesannete kõrgusel. Mängu päris lõpus lahendasime ühe kontrarünnaku perfektselt ära, kui Rammo Rannu Rando Hallkivi heast söödust palli Pulkkineni selja taha saatis.

Mäng lõppes siiski meie poolt vaadatuna 2:6, viimase palli saatis Andrei Antonov Hasan Steinbergi valvatud väravavõrku.

Peatreener Märt Vassiljev: “Väga tubli sooritus eelmise hooaja karikavõitja vastu. Mängisime hästi distsiplineeritult terve mängu ning suutsime omad võimalused üpriski hästi ära lahendada. Nüüd saame saalijalgpalli rahvaliigale keskenduda. ”

SK Augur Enemat – Põhja-Tallinna JK Volta 6:2(3:0)
11. ,28. Veskimäe, 15. Starodub, 18.,40. Antonov, 22. Tomson – 32. Tiido, 39. Rannu

Koosseis: Hasan Steinberg, Marek Tiido, Rando Hallkivi, Rammo Rannu, Aleksei Naariste, Mihkel Eimla, Jürgen Leppsalu, Enari Laino