Esindusmeeskond võitis Poseidonit

27.JAANUAR 2018

Põhja-Tallinna JK Volta esindusmeeskond alustas hooaega võiduga Pärnu JK Poseidoni
üle 3:0, meie väravate eest hoolitsesid klubi noortetreener Aleksei Naariste kahel korral ning Daniil Kulagin sahistas ka korra palli võrku.

Infoneti jalgpallihallis peetud sõpruskohtumine kulges peaasjalikult meie dikteerimisel, kuid ka vastased omasid paari väravavõimalust. Kohtumise kõik väravad löödi avapoolajal, kuid teisel poolajal oli meie ründajatel veel mitmeid võimalusi, siis seekord teisel poolajal lisa ei tulnud.

JK Volta esindusmeeskond peab oma järgmise kohtumise 18. veebruaril kell 16:00 koduses Sõle Jalgpallihallis.

Pärnu JK Poseidon – Põhja-Tallinna JK Volta 0:3(0:3)
Naariste (2), Kulagin

Koosseis: Mairon Pihor, Silver Räämet, Andry Kahr, Karl Karimõisa, Daniil Kulagin, Kaarel Kaarlimäe, Vladislav Iljin, Princewill Ani, Joosep Raudsepp, Jevgeni Bnatov, Aleksei Naariste

Vahetusest sekkusid: Kermo Nava, Jevgeni Spiridonov, Vladimir Batanov