Esindusmeeskond võitis Narvat 3:2

12.AUGUST 2018

Ligi 140 fänni sõitis täna Põhja-Tallinnast Lasnamäele kaasa elama JK Volta kodumängule,
mis kujunes ülipõnevaks thrilleriks – JK Volta suutis üleminutitel pöörata 1:2 kaotusseisu 3:2 võiduks. JK Volta väravad lõid Jarmo Ahjupera, Dmitri Vassilenko ja Joosep Raudsepp.

Mäng külges küll peaasjalikult kodumeeskonna taktikepi all ning palli vallati, kuid hoopis külalised olid need kes juhtima pääsesid. Peale palli võitmist suudeti leida liini taha avanenud liiga parim väravakütt Vadim Mihhailov ning ründaja realiseeris külmevereliselt olukorra. Etteruttavalt võib öelda, et Narva kasutas maksimaalselt omad olukorrad ära.

Teist poolaega alustas Volta marulise tempoga, kus rünnati vastaste rünnakut sirgjoonelisemalt ning 65. minutil leiti hea sööduga kastist Jarmo Ahjupera, kes ka oskuslikult ette ristnurka palli virutas.

Narva suutis 78. minutil ära kasutada Volta kaitseliini peataoleku ning taaskord oli Mihhailov see, kes palli väravasse saatis.

Kodumeeskond jätkas järjekindlalt pikkade pallide viimist külalist karistusalasse, mis esialgu edu aga ei toond. Üleaja esimesel minutil leiti hea sööduga kastis vasakkaitsja Vassilenko, kes ka mänguvahendi Betim Halimi selja taha koksas.

Viigiväravast indu juurde saanuna jätkati Narva värava ohustamist ning väravaesisest saginast suutis vahetusmees Joosep Raudsepp palli väravasse toimetada.

Järgmisel pühapäeval sõidetakse Maardu Linnameeskonna duubelmeeskonnale külla ning pall pannakse mängu Maardu kunstmuruväljakul kell 17:00

Põhja-Tallinna JK Volta – Narva JK Trans II 3:2(0:1)
65. Jarmo Ahjupera, 90+1. Dmitri Vassilenko, 90+3. Joosep Raudsepp – 36.,78. Vadim Mihhailov

Koosseis: Janno Hermanson, Evgeny Spiridonov, Andry Kahr, Teet Kallaste, Dmitri Vassilenko, Aleksei Naariste, Kaarel Kaarlimäe, Henry Niinlaub(Joosep Raudsepp), Princewill Ani, Jarmo Ahjupera(Vladimir Batanov), Egert Urva(Evgeny Bnatov).

Veel varus: Karl Karimõisa, Martin Nurmsaar.