Esindusmeeskond jätkas võidukalt

14.AUGUST 2017

Põhja-Tallinna JK Volta esindusmeeskond võttis järjekordse võidu, kui olid üle Saku Sportingust
skooriga 8:3. Voltakate eest lõid väravad Ian Erik Valge kolmel korral, Henry Niinlab kahel puhul ning korra suutsid täpsed olla Princewill Ani, Frank Sumberg ja Daniil Kulagin.

Mäng algas tormiliselt, juba 3. minutil suutis Ian-Erik Valge kauni löögiga 20lt meetrilt JK Volta juhtima viia. Ajapikku mäng rahunes ja poolaja keskel suutsid Saku Sporting mängijad mängu viigisadamasse tüürida, kui Karl Nurme suutis kauni löögi ristnurka saata.

30. minutil teenisime aga penalti, millel küll eksisime kuid Princewill Ani suutis tagasi põrkunud palli siiski sisse toimetada ning taaskord juhtisime mängu. Poolaja lõpus suutsime veel kahel korral täpsed olla, kui Frank Sumberg ja Ian-Erik Valge seadsid tabloole seisuks 4:1 .

Teist poolaega alustasime hästi, kui Valge suutis oma kolmanda värava lüüa. Siis tegime mõnend vahetused, mis meil rütmi sassi lõi ning hoopis Saku oli see kes kaks kiiret väravat lõi. Õnneks see oli ka kõik Sportingu poolt ning meie suutsime päris mängu lõpus kolm väravat lüüa ja mäng lõppes meile edukalt.

Loosiauhinna võitis JK Volta noormängija – Vladislav Gavrilov

Mängu vaheajal toimus ka loterii, kus auhinnaks oli noorte maastikuratas ja mille tuluga toetab klubi Tallinna loomade varjupaika. Fortuunaks oli varjupaiga direktor Eve Tobias ja auhinna andis üle Põhja-Tallinna vanem, JK Volta president Raimond Kaljulaid. Uue maastikuratta võitis endale meie klubi noormängija Vladislav Gavrilov. Palju õnne, Vladik!

Põhja-Tallinna JK Volta – Saku Sporting 8:3(4:1)
3.,45.,57. Valge, 30. Ani, 37. Sumberg, 77.,81. Niinlaub, 80. Kulagin – …

Koosseis: Mairon Pihor, Frank Sumberg(Hans-Kristjan Aasma), Karl Karimõisa, Egert Heintare, Dmitri Vassilenko, Silver Räämet(Vladimir Batanov), Princewill Ani(Oskar Haak), Teet Kallaste, Alen Stepanjan(Daniil Kulagin), Henry Niinlaub, Ian-Erik Valge.
Varus: Kermo Nava, Hans-Kristjan Aasma, Vladimir Batanov, Daniil Kulagin, Oskar Haak.