Esindumeeskond jätkas võidukalt

8.AUGUST 2017

Põhja-Tallinna JK Volta esindusmeeskond jätkas võidukalt, kui Kalevi kunstmuruväljakul
seljatati Rumori Calcio 3:0. Voltakate eest oli pidurdamatus hoos Princewill Ani, kes kõmmutas ühtekokku kolm väravat Rumori võrku.

Mäng toimus lakkamatus vihmasajus ning nagu ilmgi oli mängu algus tormiline. Princewill Ani pääses 12. minutil Kermo Nava heast läbisöödust väravahiga silmitsi ning vastaste soomlasest väravavaht Mikko Miettinen niitis meie ründaja jalust. Peakohtunik Sergei Nagovitsõn karistas puurivahti punase kaardiga ning voltakad said penalti, millel kahjuks Vladislav Iljin eksis.

Mäng kulges võikas vihmasajus ja voltakate tormilise survega. 24. minutil suutis Princewill Ani Jevgeni Bnatovi äärelt tulnud söödu eeskujulikult realiseerida.

Teisel poolajal jätkus mäng sarnaselt esimesele, kuid esialgu väravat me lüüa ei suutnud. 73. minutil aga avanes taaskord Princewill Ani oskusklikult kaitsliini seljataha, kus vasakkaitsja Vassilenko ta ka pika sööduga leidis ja 2:0 oli tõsiasi.

Kolmanda värava suutis Princewill Ani lüüa päris mängu lõpus, kui 85. minutil suutis karistusala joonelt ilusa löögi posti kõrvale saata.

JK Volta esindusmeeskond jätkab liigas esikohal, kuid juba homme kohtutakse karikavõistluste raames FC Zeniidiga. Mäng algab Sõle Jalgpalliväljakul kolmapäeval kell 21:00.

Princewill Ani: “Oli väga raske mäng, kus meil tuli läbi ajada ilma meie põhiründaja Ian-Erikuta ning oma pitseri jättis mängule ka ilmastikutingimused. Suur tänu ka meeskonnale, et kelle abiga suutsin ma täna nii hea mängu teha. Liigaliidritena peame me igat järgmist mängu võtma täie tõsidusega, et saaksime hooaja lõpuks esikohal lõpetada. ”

Rumori Calcio – Põhja-Tallinna JK Volta 0:3(0:1)
24.,73.,85. Princewill Ani

Koosseis: Kirill Andreev, Karl Karimõisa, Aleksandr Lazarev, Andry Kahr, Dmitri Vassilenko, Vladislav Iljin, Silver Räämet, Kermo Nava(65. Silvert Gutman), Tomek Tosin, Princewill Ani, Jevgeni Bnatov.
Varus: Henry Niinlaub, Silvert Gutman, Sten Martin Sika